Czwartkowa Adoracja Najśw. Sakramentu

30 maja 2020

Od czwartku (30 kwietnia) wznawiamy całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu – podczas adoracji, co czwartek – o każdej pełnej godzinie będzie część różańca - odmawiana przez Koła Różańcowe (kolejność wywieszona jest na tablicy w przedsionku i poniżej); a po różańcu będzie czas na adorację w ciszy; o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji powołań; Serdecznie zapraszam nie tylko członków Żywego Różańca ale wszystkich Parafian - niech w tym czasie pandemii będzie to czas osobistego spotkania z Jezusem w Najwiętszym Sakramencie.

ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU   -   CZWARTKI 2020r.

(o pełnych godzinach: część różańca – dalej adoracja w ciszy)

KŻR p.w. Niepokalanego Serca NMP
ŻR Św. Agnieszki