Koronawirus - Pamiętam o masce!

19 czerwca 2020

W związku z nowymi przypadkami zachorowań w okolicznych miejscowościach
przypominamy o dostosowywaniu się do wymogów i obostrzeń sanitarnych w związku z pandemią,
która wciąż trwa:

Wierni przebywający w kościele mają obowiązek zakrywać usta i nos.

Staramy się również zachowywać dwumetrowe odstępy.

Dotyczy to wszystkich Mszy św., uroczystości, nabożeństw i modlitwy prywatnej.

Przypominamy również, że ciągle istnieje możliwość przyjmowania Komunii Św. na rękę (ręka musi być bez rękawiczki, po otrzymaniu Komunii od księdza należy natychmiast przy księdzu spożyć.

Sytuacja nowych zachorowań po długim weekendzie niech będzie dla nas wszystkich przestrogą i wezwaniem do podjęcia na nowo potrzebnych środków ostrożności w duchu odpowidzialności za siebie, swoje rodziny i innych ludzi - zwłaszcza za osoby starsze...