Rekolekcje Wielkopostne

13 marca 2021

Msze św.:   7:00 , 11:00 , 15:00 , 16:30 , 18:00

Ze względu na sytuację pandemii i obowiązujące ograniczenia wprowadzamy podział na ulice i wioski w poszczególne dni, aby starać się rozproszyć uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do spowiedzi; w miarę możliwości uczestniczymy więc tylko w wyznaczony dzień, aby skorzystać ze spowiedzi, wysłuchać choćby jednej nauki rekolekcyjnej i przyjąć Komunię Św.; zachęcamy, aby nauk rekolekcyjnych słuchać też w Radio lub Internecie.

Spowiedź św. - ok. pół godziny przed Mszą św.

dzień

ulice