2 niedziela zwykła

15 stycznia 2022

1.     Jutro 3 poniedziałek miesiąca – o godz. 18:00 Msza św. ku czci Ducha Św., a po niej Nabożeństwo Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa;

2.     We wtorek – rozpoczyna się w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan – polecamy tę intencję modlitwom naszych Parafian;

3.     Pod chórem są wyłożone modlitewniki „Rodzina Zjednoczona na Modlitwie” – zapraszamy do zabierania ich;

4.     Przypominamy, że w czasie kolędy sprawy kancelaryjne należy załatwiać w dni powszednie bezpośrednio po Mszach świętych.

5.    W przyszłą niedzielę po Mszach świętych wystąpią Kolędnicy Misyjni – Dzieci ze Szkoły Podstawowej które przedstawią krótki program Misyjny – na zakończenie będą zbierać ofiary do puszek na Misje.

6. Do pomocy w sprzątaniu kościoła w piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy mieszkańców: ul. Polnej;

7.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Bartłomiej Komarzewski i Emilia Komarzewska z/d Antoniak, oboje cywilnie związani, zamieszkali w Białej Piskiej - zapowiedź 2;

kto wiedziałby o przeszkodach pomiędzy tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną.