5 lutego 2022

1.     Dziś 1 niedziela miesiąca – o godz. 10:00 – zmiana tajemnic KŻR i nabożeństwo eucharystyczne;

2.     W piątek obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes – Kościół obchodzi w tym dniu Światowy Dzień Chorych, zachęcamy w tym dniu choćby do odwiedzin takich osób w swoim najbliższym otoczeniu i do modlitwy w ich intencji;

3.     W tym tygodniu zakończyliśmy, zasadniczo, wizytę kolędową – serdecznie dziękujemy za oczekiwanie i przyjęcie nas w swoich domach.

4.     Jeśli u kogoś, z jakiś względów: pandemicznych czy też innych - nie było kolędy - można zgłosić się w zakrystii lub w kancelarii - i umówić się z księdzem na wizytę; Tak samo mieszkańców nowego bloku i nowej ulicy zapraszamy do indywidualnego umawiania się na kolędę w tym roku.

5.     Do pomocy w sprzątaniu kościoła w piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy mieszkańców: ul. Słowackiego 2 – 7;

6.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Dawid Kuczyński, kawaler, zamieszkały Kózki i Monika Jasińska, panna, zamieszkała Przywory Duże, par. Domanice - zapowiedź 2;

kto wiedziałby o przeszkodach pomiędzy tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną.